VENI, VIDI, FUTUI:

Pár povídek charakteru lechtivého, při jejichž čtení byste se červenat mohli. Hlavní postavou je jak jinak Callisto (nebo alespoň vedlejší).
UPOZORNĚNÍ: Pokud jste mladší 18-ti let, nepokračujte v čtení!

Výzva: Jestli jste autory nějaké erotické povídky s Xenou, s Callisto či s jakoulokiv jinou postavou z XWP nebo HTLJ, nenechávejte si ji jen pro sebe. Pošlete ji na můj mail ®eMortician a já ji zde zveřejním.

"...As shadows swelled the Countess fell
To masturbating with Her dagger
As the Witch gabbed spells
Cumming heavy roses all the way to Hell... "
- Cradle of Filth -

Callisto: Heroina of the Erotic Immortals

Callisto: Vzpoura #1   Callisto: Vzpoura
Lehce eroticky laděný cross-over se seriálem Star Trek, ve kterém Callisto svede jednu ze členek posádky vesmírné lodi Voyager. Tou vyvolenou je Sedmá z Devíti.
Lesbian
Soft-core
Kapky deště #2   Kapky deště
Callisto je sama uvězněná v temném podzemním chrámu uprostřed Labyrintu bohů. Dlouhé chvíle netráví pouze zabíjením krys, ale i představami o své největší nepřítelkyni a zároveň jediné lásce: Xeně.
Lesbian
Masturbation
Pravda či výzva #3   Pravda či výzva
Alternativní verze jedné pasáže z dílu 'A Necessary Evil', která se odehrává mezi Callisto a Gabrielou, poté co je Xena zanechá samotné v nočním tábořišti.
Lesbian
Hard-core
Ve třech #4   Ve třech          by SeXena
První česká nestoudná povídka, kterou nám poslala osůbka, jenž se ukrývá za půvabným jménem SeXena. Posaďte se a čtěte její příběh... Callisto, Xena, Gabriela... amazonská vesnice... sauna... horko... vášeň... žárlivost... a meč.
Lesbian
Hard-core
Fist-Fucking
Snuff
Obětí hry #5   Obětí hry
Callisto požaduje po Naději za svou pomoc dohodnutou odměnu... zapomnění. Ale Nadějin otec Dahak má pro ni ještě jeden úkol. Požaduje spojení ženské a mužské podstaty a po ruce není nikdo jiný než Áres.
Hard-core
Spanking
Poklad #6   Poklad
Xena a Gabriela jdou do opuštěné jeskyně pro poklad. Jeskyně ale není tak opuštěná, jak se na první pohled zdála. Místo pokladu zde nacházejí Afroditu a Callisto.
Lesbian
Hard-core
Spanking
Vítězný duch #7   Vítězný duch
Dýka s laní krví ukončila Callistin život... Xena se jednoho krásného rána probudí a má pocit, že je součástí podivného dění, které není zcela jasné, ale ani zcela utajené... Callisto je zpět.
Lesbian
Hard-core
Magické Oko #8   Magické Oko
Xena má děsivé noční můry, ve kterých se jí stále zjevuje Callisto. Připomíná jí její temnou minulost a zaseje zrnko pochybnosti mezi ní a Gabrielou, tím, že jí prozradí, s kým Xena dováděla, ještě než se s Gabrielou poprvé setkala.
Lesbian
Soft-core
Nebesa roztržena ve dví #9   Nebesa roztržena ve dví          by ReMortician
Herkules uvrhl Callisto do nehostiného, pustého a osamělého prostoru mezi světy... Anglická archeoložka Lara Croftová se dostala za tajemných okolností ke Kronovu kamenu času... první cross-over tohoto druhu... by ®eMortician
Lesbian
Hard-core
Soft-Snuff
Přítelkyně, protivnice, milenky #10   Přítelkyně, protivnice, milenky
Xena brání jednu vesnici před bojovníky její úhlavní protivnice - Callisto. Té se však podaří unést nejlepší přítelkyni - Gabrielu. Xena se vydává po jejich stopách a netuší, že vzápětí se z nich stanou milenky.
Lesbian
Soft-core
with little bit
of bondage
SeXena: Warrior Pussy SeXena: Warrior Pussy
Malá trocha XXX obrázků, které se potulují po internetu a našly i cestu sem.
  D E C A M E R O N  II      D E C A M E R O N  III   < < < Další povídky