VENI, VIDI, FUTUI:

Pár povídek charakteru lechtivého, při jejichž čtení byste se červenat mohli. Hlavní postavou je jak jinak Callisto (nebo alespoň vedlejší).
UPOZORNĚNÍ: Pokud jste mladší 18-ti let, nepokračujte v čtení!

Výzva: Jestli jste autory nějaké erotické povídky s Xenou, s Callisto či s jakoulokiv jinou postavou z XWP nebo HTLJ, nenechávejte si ji jen pro sebe. Pošlete ji na můj mail ®eMortician a já ji zde zveřejním.

"...As shadows swelled the Countess fell
To masturbating with Her dagger
As the Witch gabbed spells
Cumming heavy roses all the way to Hell... "
- Cradle of Filth -

Callisto: Dreamly Enchantress of Carnal Gardens

V čase začínajícího večera já spolčila se s ďáblem masturbace #21   V čase začínajícího večera já spolčila se s ďáblem masturbace          by SeXena
SeXenčina třetí penetrace do věčně rozevřeného klína čarodějky Xenerotiky. Démonská šamanka Alti umí upírat své černé oči nejen na nepřátele, ale i na své, po ukojení prahnoucí, tělo.
Vestal
Masturbation
Konvergence #22   Konvergence          by George Lonef & Viktoria Rojan
Je tu další autorská povídka. Ačkoli jméno trůrce vyzerá trocho anglofonně, tak povídka, či lépe novela je ryze čechofonní. Točí se osmá série a mezi Lucy, Reneé a Hudson to jiskří nejen v rovině profesní, ale i sexuální.
Lesbian
Subtext
Mistery
Smír #23   Smír          by George Lonef & Viktoria Rojan
Xena a Gabriela se chystají k přenocování, ale náhle jim však začnou scházet některé věci. Brzy se ukáže, že chakram a svitky jim schovala Callisto. Xena se pokusí informace z Callisto dostat svou cestou, ale Gabriela ji zadrží a prosadí svou cestu - cestu lásky.
Lesbian
Soft-Core
Let opeřeného hada #24   Let opeřeného hada          by George Lonef & Viktoria Rojan
Chystá se natáčení třetí série XWP, ale Lucy Lawlessová se za záhadných okolností ztratí. Po týdnu se objeví v Canadě a natáčení může konečně pokračovat. Jenže Lucy se od svého zmizení stává dosti podrážděnou a brzy si znepřátelý celý štáb. Ale tím teprve všechny trable začínají...
Misterious
Fiction
with Lesbian
Subtext
Zrada a lest #25   Zrada a lest          by George Lonef & Viktoria Rojan
Trochu jiný pohled na pozadí událostí, které se odehrály v epizodě Return of Callisto, z nichž vyplyne, že vztah mezi Xenou a Callisto nebyl až zas tak vyhraněný a naopak, že vztah mezi Xenou a Gabrielou nebyl až zas tak bezproblémový.
Lesbian
Soft-Core
Setkání s andělem #26   Setkání s andělem          by Viktoria Rojan
Viki - je mladá a atraktivní žena, ale přeci jen se od ostatních něčím liší, její sny o její milované seriálové postavě jsou až příliš skutečné... jsou-li to ovšem sny
Dreamy
Lesbian
Soft-Core
Návrat Xeny #27   Návrat Xeny          by George Lonef & Viktoria Rojan
Xena, Princezna bojovnice, sice zemřela v Japonsku, ale pobyt v neby ji nijak netěší. Proto využije hned první možnost k návratu mezi živé... a samozřejmě za Gabrielou. Jenže nic se neobejde bez potíží... obzvláště, když si říkají Callisto.
Lesbian
Soft-Core
Víkend v LA #28   Víkend v LA          by George Lonef & Viktoria Rojan
Lucy si užívá svůj volný čas ve svém domově v Los Angeles. Zničeho nic se u jejích dvěří objeví Reneé a požádá ji, aby mohla přes víkend zůstat. Lucy souhlasí, ale netuší, že víkend nebude tak všední, jak si ho původně představovala.
Lesbian
Soft-Core
Manhattan 1946 #29   Manhattan 1946          by George Lonef & Viktoria Rojan
Archeoložka Melinda Pappasová přilétá do New Yorku, aby zde v zakoupeném domě zřídila muzeum. Šťastnou shodou okolností narazí na dr. Janice Covingtonovou. Avšak přesvědčit k spolupráci není nejjednodušší.
Lesbian
Subtext
Mistery


NEXT DIRTY TALE COMING SOON!!!SeXena: Warrior Pussy SeXena: Warrior Pussy
Malá trocha XXX obrázků, které se potulují po internetu a našly i cestu sem.
  D E C A M E R O N  I      D E C A M E R O N  II   < < < Další povídky