MEUM OMEN:

Něco málo informací o tvorech, kteří přišli z temnoty počátku věků, aby rozseli strach a posvátnou hrůzu mezi ty, jenž už brzy svou životní pouť zakončí v zapomnění. Plus několik autory oblíbených stránek, které se týkají velmi kultovních záležitostí.

"Before your funeral and your coffin lid is closed.
Before you are buried and your flesh turns cold
Before you are covered with a last shovel full of dirt,
be sure... you are really... dead."
- Mortician -

Humorous Disclaimer:
Any of characters were not harmed, hacked up for barbecue, torn to pieces, cooked in own blood, splattered to shitty yogurth, smashed through the wooden casket, crushed under the heap of bones and skulls, skinned alive, gutted in endless pain, dismembered by Radioactive Zombie Female Mutants, massacred in the Bloodlust Wargasm, tortured in the Iron Maiden, embalmed in the undead Mummy, disemboweled in the House by the cemetery, shattered their bones, slitted their throat, chainsawed asunder, stabbed to the neck, stripped off skin, ripped out internal organs, devoured by germs and frogs, slaughtered in bed by maniac with a drill or flayed during the production of this page.

HORRORMAKER:

®EMORTICIAN - EMPEROR OF FALLEN GODS,
FALLEN GOD OF WARGASM & ANGER

Hlavní (a ve skutečnosti i téměř jediný) programátor a administrátor těchto stránek, dále také šéf oddělení pro asimilaci kompromitujících informací (fotografie, obsahy dílů, povídky atd.), prezident sekce pro tvorbu stupidních komentářů (huh huh), zodpovědný pracovník za služby pro styk s veřejností a autor výroků: "Tak dlouho se zelená, až se hvězda vyklube" či "Není všechno v prdeli, co má singulární matici".

®eMortician
 

e-Mail: remortician@email.cz

 

FELLOWSHIP IN CRIME:

FUCKSNUFF - FALLEN GOD OF PERVERSE & LUSTMORD

Sekundární programátor (ve skutečnosti neudělal vůbec nic, takže přesnější by bylo označení "programátor v záloze", i když poslední dobou se objevují náznaky aktivity), správce divize korektury textu (veškeré vyskytující se chyby jsou uměleckým záměrem a autoři si vyhrazují právo na jejich existenci), Osvoboditel národů, spoluautor pravidel herního žánru RTAK (Real Time Ass Kicking) a zastánce filosofického názoru: "Bez hlavy jsou si všichni rovni".

FuckSnuff
 

e-Mail: fucksnuff@email.cz

 

FUCKIN' WHITE MAN - FALLEN GOD OF PANDEMONIUM & INSTINCTS

Terciální programátor (ve skutečnosti vytvořil pouze vlnící se logo, které zde stejně není z důvodu přílišné hardwareové náročnosti použito a navíc má ke všemu jen blbé komentáře, takže se jím vůbec nebudeme zabývat).

Fuckin' White Man
UNKILL THE END:

RED MEAT:
Stránka kultovního amerického kreslíře Maxe Cannona a jeho kultovního komiksu Red Meat. K tomu už jen dodám pár slov, které jsou nerozlučně spjaty s Karen: "Nemám tě ráda mlékaři Dane!" (org. "I hate you Milkman Dan!").

   

MORTICIAN:
Server jedné kultovní mord bandy, která produkuje OPRAVDOVOU MUZIKU (ta není vůbec, ale ani trochu pro děti). Takže milovníci gore hororů, rudou krví zatopených ložnicí či pachu čpícího z rozkládajících se zbytků mladé nevinné dívky, nyní si můžete doplnit vzdělání. MORTICIAN RULES!